Home  :  Contribute  :  Advanced Search  :  Site Statistics  :  Directory  :  Forum  :  Media Gallery  :  Links  :  Polls  :  Calendar  
VratnicaUSA
Tuesday, September 19 2017 @ 01:47 PM MST    Click here to enjoy some music while visiting this web site.

Forum Index > General discussion > D O S S I E R New Topic Post Reply
 Geography
 |  Printable Version
Anonymous: dupa4
 June 25 2017 07:36 AM (Read 193 times)  

Vratnica e u Makedonija, zivite u Amerika a ste srbi ebave

Anonymous: ZS S P
 June 25 2017 16:09 PM  

Pomesao si geografiju I Naciju ,dete uci I samo Uci

Anonymous: ZA S P Vidim
 June 25 2017 17:28 PM  

Vratnica ni Geografski Nije u Makedoniji,kao I Skoplje,nije u Makedoniji! Makedonija je sve Juzno od Diagonale Osogovskih Planina Jakubice- Babunje pa sve do Bistre,i na jugu do Soluna.Koju si Ti ,I ciju geografiju izucavao?? Vidim,da si pobrkao termini; Nacija Geografija I Drzava,Ne ljuti me ,sto neznas,al Ljuti me ,sto neces da nesto naucis!

Anonymous: ZA S P Vidim
 June 25 2017 17:31 PM  

Vratnica ni Geografski Nije u Makedoniji,kao I Skoplje,nije u Makedoniji! Makedonija je sve Juzno od Diagonale Osogovskih Planina Jakubice- Babunje pa sve do Bistre,i na jugu do Soluna.Koju si Ti ,I ciju geografiju izucavao?? Vidim,da si pobrkao termini; Nacija Geografija I Drzava,Ne ljuti me ,sto neznas,al Ljuti me ,sto neces da nesto naucis!

June 26 2017 14:30 PM  

ljuti me sto si ucel pogresna geografija. spored koja geografija zboris ti?

June 26 2017 14:33 PM  

i dali si idel u skolo ili stokata toa ti kazala

Anonymous: Dossier
 June 26 2017 15:27 PM  

A ,mene jos Vise ljuti,ne sto neznas,vec sto neces nesto novo da naucis!Velika je razlika ;Nacija,Drzava I Geografija Da,da Skoplje je u Makedonskoj Drzavi,al ne I u Granicama Makedonije.Zamisli .za par godina Skoplje je u drzavi Albanije ,dal po Tvome Albanija poseduje tvoju Makedoniju?

Anonymous: Dossier
 June 26 2017 15:32 PM  

A ,mene jos Vise ljuti,ne sto neznas,vec sto neces nesto novo da naucis!Velika je razlika ;Nacija,Drzava I Geografija Da,da Skoplje je u Makedonskoj Drzavi,al ne I u Granicama Makedonije.Zamisli .za par godina Skoplje je u drzavi Albanije ,dal po Tvome Albanija poseduje tvoju Makedoniju?

June 26 2017 15:36 PM  

sto e razlika megju Makedonija i Makedonska drzava?

Anonymous: Z S P
 June 27 2017 04:51 AM  

Vrlo jednostavno,a I prosto za one sto poznaju geografiju I pojam drzavnost.i drzave. Ime Drzave dolazi od poma Drzati-dokle drzis-vladas Makedonija je geografski pojam identifikacijqa zemljinog prostora I prostire se od Egejskog Mora pa sve do Velesa a Drzava Makedonija je od Djevgjelije do Kumanova manje od 30 procenata% Geografske Makedonije..Nadam se da smo rascistili ovo pitanje. Puno toplih pozdrava iz okoline Detroita!

June 27 2017 09:13 AM  

Znaci Skopje e u Makedonska drzava i e makedonsko.
Isto i Vratnica.

June 27 2017 11:52 AM  

Lepo sam ti objasnio,Skoplje I Vratnica nisu u Geografskoj Makedoniji,al su u Makedonskoj Drzavi!, Pirinska I Egejska Makedonija su u Geografskoj Makedoniji,al nisu u Makedonsku Drzavu Dal sam bio dovoljno jasan? :

Anonymous: Aca Vuksanovic Lukas
 July 02 2017 14:10 PM  

Ti moes da kazuas kako e geography u okolini detroita a ne da mi palamudis ovde za geography u macedonia... pozdrav od okolini kozjog kura

Anonymous: Slusaj Zlatko
 July 02 2017 17:12 PM  

Dali si ti glup ili corapata ti smrdi?

July 02 2017 17:30 PM  

@ Aca Vukasanovic Lukas Kao ,sto primecujem ;Pojam je Geografija ,a ona je po celom Globusu,i to uopste nije vazno ,dal je ona iz Detroita il Tombuzije,Pojam ,je Pojam kao sto vidim,a ni Vi nemate, Pojam o Pojmu Geografije! Ne brukajte se-[ ne exponirajte vase neznanje! Ovaj Site; VratnicaUSA - Get Together Potrzujuga ,posecuju do sada preko 12 Miliona znatizelja!

Anonymous: ZSP
 July 02 2017 17:36 PM  

Eh, sto si me Obradovao moj Cimer bio je Vuksanovic Jugoslavg Iz Crne Gore ,prava gospoda ,a ponekad Davao sam mu ciste carape .Sirotina,al je imala dostojanstvo,,!

Anonymous: Slusaj Zlatko
 July 03 2017 08:03 AM  

Cicko Zlatko ti zivish u zabluda i toa e fakt.

Anonymous: Od Cika Zlatka!
 July 03 2017 12:03 PM  

Zao mi je,al moram vam reci istinu.Spolja se bolje vidi,jer nismo optereceni od dnevno politicke Makedonske najezde Vase mastanje I sanjarene da Skoplje I Vratnica zive u Makedonsku geografiju,je na izdisaju! Realnost vak kuca na vrata svaki dan,Ja vam pricam o Deobi,a Vi jos sabirate I oduzimate! Evo ,od juce Ali Ahmeti I Nemec razgovaraju,o imenu.Nemec pohvalio Ametija ,da Ime Makedonija ne moze se ,[ not to be applicable] ne moze se prhvatiti I od Albanske nacije u Makedoniji.

Anonymous: V N M
 July 13 2017 18:58 PM  

Kakva Dnevo Politicka Lakrdija-suvise prozirno i naivno,Kao evo, Mi,;Srbija,Grcka i Bugarija spremamo Trojni pakt -osovina ,protiv koga ,protiv Velike Albanije .Suvise kasno stize ta ,,Osovina". Velika Albanija [Kosovo,Ilirida i Pesevska Dolina} De Fakto Egzistira,a ono De Yure,za sada i nije Bitno.,i ceka se, jer vreme radi za Albanski Nacionalni Identitet u Skopskom i Kumanovskom Srezu ,vec je tu pedeset pedeset i,ceka se jos mala prevaga i sve je u Albanskim rukama!
XXRD7B

Content generated in: 0.36 seconds
New Topic Post Reply

All times are MST. The time is now 01:47 PM.
Normal Topic Normal Topic
Locked Topic Locked Topic
Sticky Topic Sticky Topic
New Post New Post
Sticky Topic W/ New Post Sticky Topic W/ New Post
Locked Topic W/ New Post Locked Topic W/ New Post
View Anonymous Posts 
Able to post 
HTML Allowed 
Censored Content